מסלולי לימוד לתואר ראשון

מסלולי לימוד לתואר ראשון

בפקולטה למתמטיקה קיימים חמישה מסלולי רישום נפרדים. שלושה מסלולים באחריות בלעדית של הפקולטה למתמטיקה: מתמטיקה, מתמטיקה יישומית, מתמטיקה עם מדעי המחשב. קיים גם מסלול רישום משותף לפקולטה למתמטיקה ולפקולטה למדעי המחשב (המסלול מדעי המחשב ומתמטיקה), ומסלול נוסף המשותף לפקולטה למתמטיקה והפקולטה לפיזיקה (המסלול מתמטיקה-פיזיקה).

מסלולי הלימוד בפקולטה למתמטיקה  מכשירים מתמטיקאים אשר יוכלו להשתלב במחקר, בתעשייה ובהוראה. השוק הפרטי מחזר אחר בוגרי מתמטיקה,  ומציע להם משרות נחשקות במגוון תחומים כגון: מולטימדיה, אלגוריתמיקה, עיבוד אותות, חקר ביצועים, DATA SCIENCE, פיננסים, אבטחת סייבר, מכשור רפואי, פארמה ועוד.

בזכות ההתפתחות הטכנולוגית המואצת, הביקוש למתמטיקאים רק הולך ועולה. תוכניות הלימודים בפקולטה למתמטיקה, בכל המסלולים, מכוונות להקניית הכשרה בסיסית הנותנת מענה לביקוש זה.

בוגרי הפקולטה משתלבים במגוון חברות גלובליות מובילות כמו גם בתפקידי מחקר והוראה באוניברסיטאות ובמכללות בארץ ובעולם.

היתרון המשמעותי של בוגרי מתמטיקה על פני בוגרי תחומי ההנדסה והמדעים האחרים הוא הבנת עקרונות היסוד המהווים את הבסיס לכל תחומי המדע והטכנולוגיה. הלימודים בפקולטה מבוססים על הבנה מעמיקה, מציגים את היופי בעולם המתמטיקה ומפתחים את יכולת החשיבה האנליטית. מעבר ליתרונות האקדמיים, הפקולטה למתמטיקה ידועה באווירה החמה, האינטימית והתומכת שלה.

1.מתמטיקה

2. מתמטיקה יישומית

3. מתמטיקה עם מדעי המחשב

אפיק מעבר למסלול מתמטיקה עם מדעי המחשב לסטודנטים ממסלולים אחרים

4מדעי המחשב ומתמטיקה (תוכנית משותפת עם הפקולטה למדעי המחשב)

5. מתמטיקה-פיזיקה (תוכנית משותפת עם הפקולטה לפיזיקה) 

מה אפשר לעשות עם תואר במתמטיקה? חוויותיהם של בוגרי הפקולטה

 

הרשמה וקבלה לתואר ראשון

בדרך כלל, הקבלה לתואר ראשון מתבצעת על סמך סכם המחושב משקלול ציוני הבגרות עם ציון הבחינה הפסיכומטרית. את הממוצע המשוקלל של ציוני הבגרות והבחינה הפסיכומטרית ניתן לחשב כאן. יחד עם זאת, קיימים אפיקים נוספים לקבלה ללימודים.  להרשמה מקוונת וכל שאלה הנוגעת לקבלה לתואר ניתן להעביר למדור רישום וקבלה

יצירת קשר

הגב’ רחל טובול, רכזת לימודי התואר הראשון של הפקולטה למתמטיקה

אימייל: mathstd@technion.ac.il, טלפון: 04-8294279